Neem contact op

Competitie nieuws

loading...

Recreanten nieuws

loading...
A A A

Sponsor zélf je vereniging!

Vanaf nu is het voor iedereen die VV Wilhelmina een warm hart toedraagt mogelijk om VV Wilhelmina GRATIS te sponsoren. Ga de volgende keer dat je iets online wilt kopen eerst naar: https://www.sponsorkliks.com/

Op de website van Wilhelmina staat een banner van Sponsorkliks!

Je kunt hier tevens zien hoeveel de sponsoractie al heeft opgeleverd!

Door op deze banner te klikken verschijnt een overzicht van tientallen webwinkels, waaronder Bol.com, Coolblue, Wehkamp en Zalando, maar ook reiswebsites als Expedia, Booking en Vliegtickets. Elke aankoop bij een van deze bedrijven levert VV Wilhelmina een commissie op terwijl jij zelf dezelfde prijs betaalt, het kost jou als lid dus niets extra. Doe hetzelfde als je uit eten gaat of een pizza wilt laten bezorgen. Via jouw sponsordoel kunt u terecht bij 4.500 restaurants waarbij elke bestelling of reservering geld oplevert.

 Zo is sponsoren niet alleen heel gemakkelijk maar nog lekker ook!  Alvast bedankt!